Reklama

Tragiczny wypadek pod Piotrkowem Tryb. Nie żyją kobieta i miesięczne niemowlę

Tragiczny wypadek samochodowy w bożonarodzeniowe popołudnie - nie żyją kobieta i miesięczne dziecko. Do zdarzenia doszło w Nowej Wsi w powiecie piotrkowskim (Łódzkie). Samochód zderzył się z dzikiem, a następnie uderzył w drzewo.

Do tragicznego wypadku doszło w piątek 25 grudnia po godzinie 15 w miejscowości Nowa Wieś w gminie Sulejów w pow. piotrkowskim na drodze lokalnej między Kołem a Przygłowem - przekazał rzecznik prasowy łódzkiej straży pożarnej mł. brygadier Jędrzej Pawlak.

Według wstępnych ustaleń przed jadącą drogą toyotę corollę wbiegł nagle dzik, w którego uderzył samochód osobowy prowadzony przez 25-letniego mężczyznę. Następnie auto uderzyło w drzewo, w wyniku czego pojazd rozerwał się na dwie części.

Jak przekazał rzecznik łódzkich strażaków, śmierć na miejscu poniosła podróżująca toyotą kobieta oraz miesięczne dziecko. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Bełchatowie.

Reklama

Na miejscu pracują służby, w tym cztery zastępy strażaków. Na trasie między Przygłowem i Kołem mogą występować utrudnienia, policja kieruje objazdem przez Bartkowice.

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy