Tragiczny wypadek na DK 6. Zderzyły się cztery pojazdy
Droga krajowa nr 6 między Biesiekierzem (woj. zachodniopomorskie) a Karlinem jest w poniedziałek zablokowana po zderzeniu czterech samochodów osobowych. Drogowcy wyznaczyli objazdy. W wypadku zginęła jedna osoba.

Do zderzenia czterech aut osobowych doszło na dk nr 6 w Kraśniku Koszalińskim w kierunku Karlina - poinformował dyżurny punktu informacji drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Szczecinie. Z jego informacji wynika również, że w wypadku jedna osoba zginęła, a jedna jest ranna.
Droga w tamtym miejscu jest zablokowana. Drogowcy wyznaczyli objazd: kierowcy powinni zjechać z drogi nr 6 i kierować się na Laski Koszalińskie i do Białogardu.
Z szacunków drogowców wynika, że utrudnienia w związku z wypadkiem mogą potrwać około trzech godzin.