Reklama

Tragiczny finał poszukiwań 16-latki. Ciało było zakopane w lesie

Policjanci z Siedlec odnaleźli ciało poszukiwanej od piątku 16-latki - dowiedziała się Interia. Finał tych poszukiwań jest jednak tragiczny. Nastolatka nie żyje. Ciało było zakopane w lesie.

Jak wynika z naszych informacji, aktualnie policja "wykonuje czynności pod nadzorem prokuratury".

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Siedlcach Krystyna Gołąbek potwierdza w rozmowie z Interią, że ciało dziewczyny było zakopane w lesie, a na jej szyi był zaciśnięty pasek. - Okoliczności zdarzenia wskazują na to, że została uduszona - mówi prok. Gołąbek.

Ciało zostało znalezione w lesie, niedaleko miejscowości Grubale w pobliżu Siedlec.

Jak dodaje rzeczniczka, w związku ze sprawą został zatrzymany 20-latek, który był związany z 16-latką. - W poniedziałek najprawdopodobniej zostanie podjęta decyzja, czy i ewentualnie kiedy zostanie przesłuchany - usłyszeliśmy.

Reklama

Przypomnijmy, w miniony piątek policja w Siedlcach zamieściła komunikat, że poszukuje zaginionej 16-latki. Służby opublikowały wizerunek z prośbą o pomoc w poszukiwaniach.

Jak napisano, dzień wcześniej około godziny 17 nastolatka miała powrócić do miejsca zamieszkania w gminie Siedlce. Nie wróciła jednak do domu, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

RPINTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy