Reklama

Reklama

Tragedia w Tatrach. Prezydent Duda złożył wyrazy współczucia

"Wyrazy współczucia dla Wszystkich dotkniętych kataklizmem" - napisał na Twitterze prezydent RP Andrzej Duda w związku z tragicznymi skutkami burz, które przeszły w czwartek nad Tatrami.

Trzy osoby zginęły wskutek burz, które przeszła nad Tatrami. Kilkanaście innych zostało rannych.

"Wchodziliśmy na Giewont, kiedy usłyszeliśmy grzmot. Zaraz potem był błysk, zaczęło padać i grzmiało z każdej możliwej strony" - mówił TVN24 świadek gwałtownych burz, które przeszły nad Tatrami.

Prezydent Andrzej Duda odniósł się do tragicznych wydarzeń na Twitterze. 

"Potworna burza w Tatrach. Zakopiańczycy mówią, że od kilkudziesięciu lat nie było takich wyładowań atmosferycznych nad górami" - napisał prezydent Duda.

Reklama

"Wyrazy współczucia dla Wszystkich dotkniętych kataklizmem" - dodał.

O akcji ratunkowej i szczegółach tragicznych zdarzeń pisaliśmy TUTAJ.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy