Reklama

Reklama

Tomaszów Mazowiecki: Pogrzeb posła Kukiz'15

24 stycznia w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się uroczystości pogrzebowe Rafała Wójcikowskiego, posła klubu Kukiz'15.

Msza św. odprawiona została w kościele św. Jadwigi Królowej w Tomaszowie Mazowieckim.

43-letni poseł Kukiz'15 zginął 19 stycznia w wypadku samochodowym.

Do wypadku doszło na drodze S8 w powiecie skierniewickim. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja. 

Lider Kukiz'15 Paweł Kukiz napisał 19 stycznia na Facebooku: "Dziś nad ranem zginął w wypadku nasz Przyjaciel, Poseł na Sejm RP Rafał Wójcikowski. Miał 43 lata. Osierocił Żonę i dwoje dzieci. Nie jestem w stanie teraz napisać nic więcej... Ogromny żal. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie".

Reklama

W pogrzebie uczestniczyli m.in. wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki i szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski.

Rafał Wójcikowski ukończył Uniwersytet Łódzki na kierunku finanse i bankowość oraz informatyka i ekonometria. Doktorat uzyskał na Uniwersytecie Łódzkim na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym. Z zawodu był nauczycielem akademickim.

W Sejmie zasiadał m.in. w komisji finansów publicznych, w której był zastępcą przewodniczącego. Pracował również w komisji do spraw energii i Skarbu Państwa oraz w komisji edukacji, nauki i młodzieży. 


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy