Reklama

TikTok usunął nagranie PiS. Fogiel: Mam nadzieję, że uda się to odwrócić

TikTok usunął nagranie PiS, na którym Radosław Fogiel pytał młodych "za co nienawidzą" partii. Film szeroko rozszedł się po sieci i zebrał tysiące komentarzy, na które mieli odpowiedzieć politycy. "Mam nadzieję, że uda się to odwrócić" - napisał poseł.

W sobotę, 18 marca, na profilu PiS na TikToku pojawiła się film, na którym poseł PiS Radosław Fogiel zarzucił młodym użytkownikom TikToka, że nic nie wiedzą o jego partii, jej działaniach oraz programie. 

Stwierdził też, że wiedzę o polityce czerpią m.in. z piosenek Cypisa oraz Maty. - Chętnie posłucham, konkrety, w komentarzach: za co tak naprawdę nienawidzicie PiS-u? - powiedział na nagraniu wrzuconym na TikToka. 

Internauci nie zostawili wezwania bez odpowiedzi. Zarzuty wobec partii pojawiły się w tysiącach komentarzy. PiS zapowiedziało, że odniesie się wszystkich.

Reklama

Nowe nagranie PiS. TikTok usunął film

Tydzień później Fogiel poinformował na Twitterze, że odpowiedział na zarzuty w nowym nagraniu. Jednak z profilu partii zniknął pierwszy film, który szeroko rozszedł się po sieci.

"Dzisiaj opublikowaliśmy pierwsze odpowiedzi na komentarze użytkowników Tik Toka. I dzisiaj z jakiegoś powodu Tik Tok usunął bez możliwości odwołania oryginalne nagranie, a wraz z nim tysiące komentarzy, na które chcieliśmy odpowiadać" - napisał Fogiel.

Jak dodał, "mam nadzieję, że uda się to odwrócić".

Chińska aplikacja społecznościowa stała się jedną z najchętniej wykorzystywanych przez polityków w trwającej już (pre)kampanii wyborczej. W Interii przygotowujemy cotygodniowy przegląd politycznego TikToka.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok | Radosław Fogiel | Prawo i Sprawiedliwość

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy