Reklama

Reklama

Terlecki: Wieczorem ważne oświadczenie premiera

Wieczorem ważne oświadczenie premiera Mateusza Morawieckiego - zapowiedział w środę na Twitterze szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Wcześniej w środę Sejm uchwalił nowelizację ustawy o IPN zakładającą odejście od przepisów karnych.

Projekt uchyla art. 55a, który grozi m.in. więzieniem za przypisywanie narodowi polskiemu lub państwu polskiemu odpowiedzialności za zbrodnie III Rzeszy Niemieckiej.

"Sejm uchwalił nowelizację ustawy o IPN. Teraz zajmuje się nią Senat. Potem trafi do pana prezydenta. Wieczorem ważne oświadczenie premiera" - napisał na Twitterze Terlecki.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy