Reklama

Reklama

Terlecki: Prezes ruszy w objazd po kraju na przełomie sierpnia i września

Jarosław Kaczyński ruszy w objazd po kraju na przełomie sierpnia i września - informuje wicemarszałek Sejmu i szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Przekazał również, że sierpień miał być miesiącem wolnym od takiej aktywności i było to ustalone od początku. Wcześniej Jarosław Kaczyński stwierdził, że organizowanie spotkań w tym miesiącu nie ma sensu i że "tak to było zaplanowane".

Szef klubu PiS, odnosząc się do informacji, że prezes Kaczyński przerwał objazd po kraju, oświadczył: - Nie przerwał. Od początku było ustalone, że sierpień jest wolny.

Ryszard Terlecki: Duża ofensywa rozpocznie się na przełomie sierpnia i września

- Teraz odbywają się jeszcze ostatnie objazdy osób wyznaczonych, a prezes rusza dopiero na przełomie sierpnia i września - powiedział Terlecki.

Jak podkreślił, duża ofensywa rozpocznie się na przełomie sierpnia i września, a obecnie nie ma żadnej przerwy w wyjazdach.

Jarosław Kaczyński: Wszystko wskazuje na to, że zadanie wykonam szybciej

Jarosław Kaczyński odniósł się do kwestii swoich spotkań z wyborcami w wywiadzie dla tygodnika "Sieci". 

Reklama

- Miałem zaplanowane, że w tej rundzie odbędę 14 spotkań w ramach cyklu odwiedzania stolic okręgów nowej struktury terenowej Prawa i Sprawiedliwości, tożsamej z podziałem na okręgi senackie. Precyzyjniej - największych miast w tych okręgach. Chcę być w każdym z nich do czerwca przyszłego roku. Wszystko wskazuje, że jeżeli nie zdarzy się nic nadzwyczajnego, to zadanie wykonam szybciej. Dodatkowo, poza tym planem wizyt w okręgach, były jeszcze konwencja w Markach i spotkanie w Sochaczewie. Łącznie 16 spotkań - powiedział.

"Opozycji i jej bojówkom nie uda się zniechęcić nas do rozmów i spotkań z Polakami"

Jak podkreślił prezes PiS, organizowanie spotkań w sierpniu nie ma większego sensu. - Frekwencja na nich spada, ludzie zaangażowani w życie publiczne chcą odpocząć. Dlatego tak to właśnie było zaplanowane. Po wakacjach do tych spotkań wrócimy - wytłumaczył Kaczyński.

Prezes PiS ocenił także, że tworzenie teorii o rzekomym przerwaniu cyklu spotkań z wyborcami "to całkowite wymysły, działanie osłonowe". - Nic takiego nie miało miejsca. Spotkań było tyle, ile zaplanowaliśmy, wszystkie udane, ważne. Po przerwie wakacyjnej będą kolejne, wchodzimy w okres szeroko rozumianej kampanii wyborczej. Opozycji i jej bojówkom nie uda się zniechęcić nas do rozmów i spotkań z Polakami - podkreślił. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy