Reklama

Reklama

Terlecki: Decyzje zakomunikujemy po posiedzeniu klubu PiS

Po wieczornym spotkaniu Komitetu Politycznego i posiedzeniu klubu PiS nie będziemy ukrywać decyzji, które tam zapadną; można spodziewać się więc wystąpienia kogoś z władz partii w sprawie rekonstrukcji rządu - poinformował PAP szef klubu PiS, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki.

Według informacji PAP, w czwartek o godz. 18 odbędzie się spotkanie Komitetu Politycznego PiS, który ma rozmawiać na temat rekonstrukcji rządu. Natomiast o godz. 21 odbędzie się wyjazdowe posiedzenie klubu partii.

"Będzie wieczorem Komitet Polityczny, potem posiedzenie klubu, oczywiste, że te decyzje, które tam wieczorem zapadną, nie będą ukryte przed opinią publiczną" - powiedział PAP Terlecki, pytany, czy decyzja o ewentualnej zmianie na stanowisku premiera i rekonstrukcji zostanie ogłoszona w czwartek.

Pytany, czy po wieczornym posiedzeniu klubu można spodziewać się zatem wystąpienia i publicznej informacji kogoś z władz partii odpowiedział: "na pewno tak".

Reklama

Z inicjatywy prezydenta Andrzeja Dudy w czwartek ok. godz. 10 rozpoczęło się spotkanie, w którym uczestniczy premier Beata Szydło, prezes PiS Jarosław Kaczyński i marszałek Sejmu Marek Kuchciński. Jak dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do władz PiS, spotkanie dotyczy m.in. rekonstrukcji rządu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy