Reklama

Reklama

Te historie wstrząsnęły Polską. "Raport" o rodzicach, którzy zabili swoje dzieci

Madzia z Sosnowca, Szymonek z Będzina, Hania z Kłodzka czy bracia z Turzan - wszystkie te dzieci zostały zamordowane przez swoich rodziców. Co powoduje, że matka czy ojciec w brutalny sposób zabija bezbronne dziecko? Więcej o historiach, które wstrząsnęły Polską, w programie "Raport" w Polsat News o godz. 21.

Te historie przez dłuższy czas były na pierwszych stronach gazet i w czołówkach serwisów informacyjnych. Madzia z Sosnowca, Szymonek z Będzina, a ostatnio Hania z Kłodzka czy bracia z Turzan - wszystkie te dzieci zostały zamordowane przez swoich rodziców.

Co powoduje, że matka czy ojciec w brutalny sposób zabija bezbronne dziecko? 

Więcej na ten temat w materiale Moniki Garwońskiej w programie "Raport" w Polsat News o godz. 21.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy