Reklama

Reklama

Taksówkarze protestują przeciwko nieuczciwej konkurencji

​O godz. 7.00 rozpocznie się w Warszawie protest taksówkarzy. Może w nim wziąć udział nawet 2 tysiące samochodów. Kierowcy będą jeździć powoli i zgodnie z przepisami.

W czasie porannego szczytu centrum miasta może zostać sparaliżowane. Taksówkarze protestują przeciwko nieuczciwej konkurencji ze strony firm przewozowych, które mimo braku specjalnej licencji wożą pasażerów. Taksówkarze uważają, że jest to nieuczciwa konkurencja. 

Zwracają oni uwagę, że przewoźnicy, którzy oferują tak zwane usługi ochroniarskie, nie muszą posiadać kasy fiskalnej, dzięki czemu mogą oferować niższą cenę. Jeden z taksówkarzy, z którym rozmawiało Polskie Radio podkreślił, że o wyborze usługodawcy nie powinna decydować tylko cena, lecz także jakość. 

Reklama

Taksówkarze będą jeździć między innymi ulicami Górczewską, Puławską, Radzymińską Grochowską oraz Alejami Jerozolimskimi. Protest potrwa do godziny 12:00.    

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy