Reklama

Tajemnicza śmierć 28-latki w centrum Gdańska

Jak informuje portal trojmiasto.pl w jednym z mieszkań w centrum Gdańska znaleziono ciało 28-letniej kobiety. W tym samym budynku znajduje się klub, w którym na początku lipca policja zatrzymała 22 osoby. Chodziło o podejrzenia o dodawanie do drinków substancji psychoaktywnych.

28-latka była najprawdopodobniej pracownicą klubu, który znajdował się w tym samym budynku. Portal trojmiasto.pl spekuluje, że mogła ona popełnić samobójstwo. Policja jest jednak bardzo ostrożna w udzielaniu informacji. 

- Mogę potwierdzić, że w jednym z mieszkań w centrum Gdańska faktycznie znaleziono ciało 28-letniej kobiety. Prowadzimy czynności mające wyjaśnić okoliczności jej śmierci - mówi w rozmowie z portalem Aleksandra Siewert z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Na początku lipca w klubie przeprowadzono policyjną obławę. Do lokalu w śródmieściu Gdańska weszło kilkudziesięciu funkcjonariuszy, a także prokurator, biegli i funkcjonariusze krajowej administracji skarbowej. Działania były związane ze skargami klientów klubu, którzy twierdzili, że otrzymali bez swojej wiedzy środki psychoaktywne, a potem zostali namówieni na wydanie znacznych kwoty pieniędzy. Substancje te podawane miały być im podstępnie, wraz z promocyjnymi drinkami. 

Prokuratura czeka na wyniki ekspertyz biegłych. 

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy