Reklama

Reklama

Tadeusz Cymański jest chory na nowotwór. "Nie chcę umierać"

Tadeusz Cymański, poseł klubu PiS i polityk Solidarnej Polski, jest chory na nowotwór. Poinformował o tym w rozmowie z "Rzeczpospolitą". "Nie chcę umierać. Bardzo boję się cierpienia" - stwierdził Cymański.

Tadeusz Cymański wyznał, że zdiagnozowano u niego mięsaka.

"Zrobiłem badania profilaktyczne i mam takie rozpoznanie nieciekawe, z tych najgorszych rodzajów. Szczęście w nieszczęściu, że nie jest to schorzenie bardzo złośliwe, ale jedynie trochę złośliwe" - powiedział.

"Nowotwór nowotworowi nierówny. Mój rak nie jest najgorszy. Po sześćdziesiątce zwłaszcza warto przynajmniej raz na rok sobie zrobić to USG jamy brzusznej, nawet kosztem czasu i nadwyrężenie budżetu" - dodał.

Jak przyznał, teraz czeka go operacja.

"Mam 66 lat i całe życie byłem zdrowy, a tu nagle coś takiego. (...) Nie chcę umierać. Bardzo boję się cierpienia" - powiedział poseł Cymański. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy