Reklama

Reklama

​Szymon Hołownia podsyca plotki o swoim starcie w wyborach

Szymon Hołownia pożegnał się z programem "Mam talent", który współprowadził od 12 lat i wspomniał o kolejnym etapie swojej zawodowej kariery. Zapowiedział, że za tydzień ogłosi, o jakim etapie mowa. Przypomnijmy, że media od kilku tygodni spekulują, że Hołownia szykuje się do walki o prezydencki fotel.

Przypuszczenia podgrzewał fakt, że dziennikarz poinformował, że rezygnuje z prowadzenia programu "Mam talent". Podczas sobotniego odcinka, żegnając się z widzami show, ogłosił również, że swoje kolejne kroki zawodowe skieruje na nowy etap.

"Pamiętaj, stoi obok Ciebie ambasador Jamajki" - zażartował współprowadzący Marcin Prokop, co dodatkowo podsyca plotki o aspiracjach Hołowni. 

Szymon Hołownia to dziennikarz, publicysta i pisarz. Publikował m.in. w "Rzeczpospolitej", "Newsweek Polska", "Przewodniku Katolickim", "Tygodniku powszechnym", czy "Więziach".

Reklama

Prowadził także audycje w Radiu Białystok, czy też Radiu Vox FM, a w  latach 2007-2012 był dyrektorem programowym stacji telewizyjnej Religia.tv.

Reklama

Reklama

Reklama