Reklama

Reklama

Szokujący wpis Młodzieży Wszechpolskiej na Facebooku

Po tragicznej strzelaninie w USA w nocnym klubie, gdzie zginęło 50 osób, a 53 zostały ranne, Młodzież Wszechpolska zamieściła na swojej stronie na Facebooku szokujący wpis. Przytoczyła słowa Księgi Kapłańskiej, uznając masakrę w Orlando za karę dla homoseksualistów. Wpis wywołał burzę.

Młodzież Wszechpolska przytoczyła we wpisie na Facebooku słowa z Księgi Kapłańskiej: "Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli".

Post został dodatkowo opatrzony zdjęciem z miejsca tragedii.

Przy pomocy słów ze Starego Testamentu organizacja sugerowała, że ofiary zamachu w Orlando "same ściągnęły na siebie śmierć" za homoseksualizm.

Wpis został usunięty, ale jak twierdzi Młodzież Wszechpolska, stało się to "omyłkowo" i "bynajmniej się go nie wstydzi".

Reklama

Organizacja tłumaczy także, że nie dodała wpisu ponownie, ponieważ udostępniła już "dosadny komentarz Roberta Winnickiego".

Prezes Ruchu Narodowego nazwał zamach w Orlando rezultatem "polityki imigracyjnej i multi-kulti".

W poniedziałek rano Robert Winnicki zamieścił na Facebooku kolejny wpis, w którym napisał, że "tragedia jest symboliczna", a "lewicowo-liberalni od kilkudziesięciu godzin gwałcą logikę w sprawie masakry w #Orlando".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy