Reklama

Reklama

Synowa zaskoczyła Krzysztofa Tchórzewskiego

Były minister energii Krzysztof Tchórzewski pęka z dumy. Wszystko dzięki ukochanym wnukom i… synowej, która zaaranżowała patriotyczny występ najmłodszej latorośli w rodzinie Tchórzewskich. Hymn w wykonaniu wnucząt na tyle ujął polityka, że podzielił się nim w mediach społecznościowych. - Były nawet biało-czerwone ciasteczka! Ścisnęło mnie za serce - w rozmowie z Interią nie ukrywa Tchórzewski.

W Święto Niepodległości niektórzy wybrali wielkie manifestacje i festyny, a inni świętowali w gronie najbliższych. Rodzina Krzysztofa Tchórzewskiego zalicza się do tej drugiej grupy. - Mój syn Łukasz i jego żona Dorotka zrobili nam niespodziankę. Dostaliśmy zaproszenie na herbatę, ale nie mieliśmy pojęcia, co dla nas przygotowano - relacjonuje Interii polityk PiS.

Kiedy poseł wraz z małżonką dotarli do najbliższych, jak usłyszeliśmy, byłego ministra energii "ścisnęło za serce". Troje jego wnucząt: Faustynka, Weronika i Nikodem, odśpiewały dziadkom hymn Polski. Występ na tyle poruszył Krzysztofa Tchórzewskiego, że postanowił się nim podzielić w swoich mediach społecznościowych.  

Reklama

- Synowa z wnukami przygotowali wystąpienie dzieci z okazji Święta Niepodległości. Ujęło mnie to, szczególnie, że dzieci potrafiły odśpiewać cały hymn. Półtoraroczny Nikodem spisał się wyśmienicie - cieszy się polityk PiS. Jak mówi, uczczenie Święta Niepodległości jest bardzo ważne. 

- Po 123 latach nieobecności na mapach, wynarodawiania udało nam się przetrwać właśnie dzięki pracy rodzin. Synowa, Dorotka, chciała to podkreślić, ubrała wnuki w barwy narodowe - mówi Interii dumny dziadek. - Razem z synem wychowują dzieci bardzo patriotycznie. Zdecydowałem się opublikować ten filmik, bo chwyciło mnie to za serce - podsumował Krzysztof Tchórzewski.

JSZ


Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje