Reklama

Reklama

Świąteczne życzenia od premier Beaty Szydło

Premier Beata Szydło złożyła Polakom wielkanocne życzenia. W specjalnie przygotowanym na tą okazję spocie, szefowa rządu mówi o "nadziei i wierze w zmiany na lepsze".

"Przed nami wyjątkowy czas Świąt Wielkiej Nocy, nocy zmartwychwstania. To święto zwycięstwa dobra nad złem, triumfu miłości, wielkiej mocy życia, które nie ma końca" - rozpoczyna życzenia premier. 

"W tym świątecznym czasie życzę państwu by zmartwychwstały Chrystus dał nam siłę do pokonania wszystkich trudności i przeszkód".

"Nie traćmy nadziei i wiary, że możemy Polskę zmienić na lepsze; że możemy być dumnym narodem w bezpiecznej Europie " - apeluje Beata Szydło.

W tle widać uśmiechniętą premier, która maluje pisanki razem z grupką dzieci. 

Reklama

Zobacz życzenia od premier Beaty Szydło

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy