Reklama

Reklama

"Super Express": Kogut w interesach powoływał się na Kaczyńskiego

Senator PiS Stanisław Kogut miał przyjmować korzyści majątkowe za pomoc w załatwieniu różnych spraw. Dodatkowo - jak podaje czwartkowy "Super Express" – miał powoływać się m. in. na znajomość z Jarosławem Kaczyńskim.

Były szef struktur PiS w Nowym Sączu najprawdopodobniej usłyszy zarzuty korupcyjne. Jak informuje "SE" senator miał się przy tym powoływać na "wysoko postawione osoby w państwie".

Dziennik podaje, że jedną z tych osób był sam prezes PiS - Jarosław Kaczyński.

"Prezes był wściekły i kazał zawiesić Koguta w prawach członka PiS" - twierdzi "SE" powołując się na słowa informatora.

Sam Kogut nie ma sobie nic do zarzucenia. W rozmowie z dziennikiem odcina się także od swojego syna, podkreślając, że ten jest "dorosły i sam odpowiada za swoje czyny".

Reklama

Więcej w "Super Expressie".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy