Reklama

Studniówka. Ksiądz "jak Neo z Matrixa" i taniec dyrektorki hitem sieci

Na przełomie stycznia i lutego przyszli maturzyści bawią się na studniówkach. Bardzo często towarzyszy im kadra nauczycielska, w tym także księża. Jeden z nich zrobił furorę, tańcząc do przeboju zespołu Long & Junior. Hitem stał się również taniec dyrektorki liceum, która naśladowała choreografię z serialu "Wednesday".

Księża potrafią świetnie się bawić, co podczas studniówki uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Nowogardzie udowodnił wikary. Jego taniec porwał publiczność i stał się hitem w sieci. W środku dużego okręgu duchowny brylował, wykonując skomplikowane figury do piosenki "Tańczyć chcę" zespołu Long & Junior. 

Ksiądz "jak Neo z Matrixa"

Zachwyceni byli nie tylko uczniowie, podziwiający popisy taneczne księdza, ale także użytkownicy Facebooka, którzy w licznych komentarzach wyrażali zachwyty. "Rewelacja", "Przy takim księdzu jest szansa że młodzież wróci do kościoła. Brawo", "wygląda jak Neo z Matrixa", "Wielki szacun za odwagę, formę, i super kontakt z młodzieżą"- to tylko niektóre z nich.

Reklama

Furorę zrobił również ksiądz Sebastian Kosecki, popularny użytkownik TikToka. Wziął udział w studniówce II Liceum im. H. Malczewskiej w Zawierciu. Jak sam zaznaczył w nagraniu, zabawa jest nieodłącznym elementem życia, dlatego bawił się wspólnie z przyszłymi maturzystami.

Na studniówkach z młodzieżą doskonale bawią się nie tylko księża. Hitem stał się także taniec dyrektorki IX LO w Sosnowcu. Nauczycielka naśladowała choreografię, którą wymyśliła Jenna Ortega w serialu "Wednesday". Po tym jak film opublikowano na TikToku, zyskał tłumy fanów. Obecnie ma 113 tys. polubień.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ksiądz | studniówka | zabawa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy