Reklama

Strzelanina w trakcie czynności CBŚP. Zginął napastnik postrzelony przez policję

W trakcie akcji funkcjonariuszy z Centralnego Biura Śledczego Policji postrzelono mężczyznę, który otworzył ogień w kierunku mundurowych. Mimo udzielenia natychmiastowej pomocy, napastnik zmarł na miejscu. W rozmowie z Interią CBŚP odmówiło udzielenia szerszego komentarza w sprawie.

Centralne Biuro Śledcze Policji poinformowało o zdarzeniu za pomocą swojego profilu w mediach społecznościowych.

Jak wynika z wpisu CBŚP, w trakcie czynności wykonywanych w sprawie handlu bronią, "mężczyzna zaczął strzelać do policjantów z broni automatycznej". W trakcie wymiany ognia jeden z funkcjonariuszy próbował odeprzeć atak napastnika i postrzelił go.

Strzelanina z udziałem CBŚP. Rany napastnik zginął na miejscu

Centralne Biuro Śledcze Policji poinformowało, że mimo natychmiastowego udzielenia pomocy, mężczyzna zmarł na miejscu. W wyniku strzelaniny ranny został także policjant. Z obrażeniami ręki przewieziono go do szpitala.

Reklama

CBŚP odmówiło udzielenia bardziej szczegółowych informacji na ten temat. - Najpierw funkcjonariusze z Wydziału Kontroli, z Biura Spraw Wewnętrznych Policji, a przede wszystkim prokuratura muszą wykonać swoje czynności, dopiero wówczas będziemy mogli udzielić jakichś szerszych informacji - powiedziała w rozmowie z Interią podinsp. Iwona Jurkiewicz, rzecznik prasowy Centralnego Biura Śledczego Policji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: CBŚP | policja | nie żyje mężczyzna

Reklama

Reklama

Reklama