Reklama

Reklama

Sprawdzone hity, ale także sporo nowości. Oto co zobaczymy wiosną w Polsacie

Wiosną w Polsacie widzowie zobaczą sporo serialowych hitów i najlepszej rozrywki. Będą też rozgrywki sportowe na najwyższym poziomie.

To będzie wyjątkowa wiosna w Polsacie. Nowe seriale i kolejne edycje hitowych programów, a do tego duża dawka humoru. Każdy znajdzie coś dla siebie.

- Przede wszystkim chcemy zapewniać maksymalnie dobrą rozrywkę dla naszych widzów. Myślę, że mamy fajny miks, sprawdzone formaty: "Love Island", "Ninja Warrior" i dość dużo nowości, głównie nowości komediowych - zapowiada Stanisław Janowski, prezes Telewizji Polsat.

Wiosną Polsat pokaże aż trzy nowe seriale. "Kowalscy kontra Kowalscy" z Piotrem Adamczykiem w głównej roli to historia dwóch rodzin, które dzieli wszystko poza nazwiskiem. - Ja się rzadko się śmieję na serialach, ale brawurowo grający aktorzy, doskonały scenariusz. Naprawdę ogrom dobrej zabawy - mówi Nina Terentiew, dyrektor programowa Telewizji Polsat.

Reklama

Dużo dobrej zabawy widzom Polsatu zapewnią także Robert Górski i Mikołaj Cieślak. Tym razem jako "Piękni i Bezrobotni". - Chcieliśmy tam trochę pokazać naszych relacji, półprywatnych, międzyludzkich - opowiada Mikołaj Cieślak. 

Tym razem zagrają braci, którzy mają kredyt na głowie i zrobią wszystko, żeby go spłacić. 

Trzecia serialowa nowość to "Komisarz Mama". Paulina Chruściel gra w nim kobietę, która musi po długiej przerwie wrócić do pracy. - Ma czworo dzieci, wychowuje dzieci samotnie. A po drugie 10 lat przerwy w pracy w policji to jest ogromne wyzwanie - mówi odtwórczyni głównej roli.

Ulubione programy i seriale

Poza nowościami będą też sprawdzone hity, jak choćby 14. edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiosną będzie emitowany w piątki o 20:00. - Naprawdę do samego końca będzie się można spodziewać wszystkiego. I trudno będzie powiedzieć, kto ostatecznie wygra - podkreśla Kacper Kuszewski.

Trudno też przewidzieć, kto wygra kolejną "Wyspę Miłości", ale w randkowym reality show ma być naprawdę gorąco. - To będzie zupełnie inny sezon. Poprzednie były super, a ten będzie petardą - zapowiada Karolina Gilon.

Wracają też ukochane programy i seriale - "Nasz Nowy Dom", "Ninja Warrior" i "Przyjaciółki". - Mnóstwo takich pozycji, które widzowie po prostu lubią i sobie bez tego nie wyobrażają Telewizji Polsat - mówi Krzysztof Ibisz.

Widzowie mogą być też pewni, że nie zabraknie sportu na najwyższym poziomie. Przede wszystkim kwalifikacje do piłkarskich mistrzostw świata, Liga Mistrzów i Liga Europy z finałem w Gdańsku. Ale także siatkówka, w której również wiele się będzie działo.

Do tego codzienna porcja rzetelnych informacji, czyli "Wydarzenia". - Solidnie poinformować naszych widzów, uczciwie, dobrze to jest najważniejszy cel - podkreśla Dorota Gawryluk, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy