Reklama

Reklama

Spełnili siedem tysięcy marzeń dzieci

14-letni Filip, podopieczny Fundacji Mam Marzenie, chciał polecieć na tygodniową wycieczkę do Hiszpanii. Jego marzenie udało się spełnić i chłopiec na początku lutego spędził siedem dni na Teneryfie. W ten właśnie sposób Fundacja Mam Marzenie spełniła 7000. marzenie.

Fundacja Mam Marzenie spełnia pragnienia dzieci w wieku 3 - 18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu.

Jednym z podopiecznych fundacji, którego marzenie udało się spełnić jest 14-letni Filip. Jego największym pragnieniem była tygodniowa wycieczka do Hiszpanii. Na początku lutego jego marzenie spełniło się. Wraz ze swoją mamą, chłopiec spędził siedem wspaniałych i ciepłych dni na Teneryfie. Marzenie było szczególne: to już 7000. marzenie, które udało się spełnić Fundacji Mam Marzenie przez trzynaście lat działalności w Polsce.

Reklama

- Filip wrócił z wyjazdu zmęczony, ale niezwykle szczęśliwy. Chłopiec po powrocie do domu opowiada o podróży samolotem, pięknych widokach, także tych roztaczających się z wulkanu. Filip pasjonuje się przyrodą, więc był pod ogromnym wrażeniem delfinów i innych zwierząt żyjących na wyspie. Oglądał orki i codziennie kąpał się w basenach i oceanie. Z punktu widzenia wolontariusza to niesamowite zobaczyć radość na twarzy Marzyciela, słuchać opowieści o tym, co danego dnia najbardziej zachwyca dziecko. Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy pomogli w realizacji marzenia Filipa, w szczególności firmie Itaka, która w znacznej mierze przyczyniła się do spełnienia tego marzenia  - mówi Joanna Grzybiak, wolontariuszka gorzowskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.

Fundacja Mam Marzenie istnieje już ponad 13 lat. Marzenia podopiecznych fundacji udaje się spełnić dzięki pracy wolontariuszy oraz zaangażowaniu życzliwych osób. Obecnie liczba spełnionych marzeń przekroczyła 7 000! Jednak wiele marzeń nadal czeka na spełnienie. Na stronie internetowej Fundacji Mam Marzenie, można znaleźć wszystkie informacje o spełnionych i oczekujących na spełnienie marzeniach oraz w jaki sposób można wspomóc działalność fundacji.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy