Reklama

Reklama

"Śniadanie w Polsat News i Interii" już od najbliższej niedzieli o 10:00

Cotygodniowe spotkanie Piotra Witwickiego z najważniejszymi politykami w Polsce w każdą niedzielę o 10:00 również na Interia.pl. Program będzie można oglądać na żywo zarówno w telewizji na antenie Polsat News, jak i w internecie na stronie głównej portalu Interia. Program zmienia nazwę na "Śniadanie w Polsat News i Interii".

W "Śniadaniu w Polsat News i Interii" omawiane są najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia z kraju i ze świata, z zaproszonymi gości - politykami wszystkich opcji politycznych oraz ekspertami. Gospodarzem programu jest Piotr Witwicki, redaktor naczelny portalu Interia, dziennikarz Polsat News i koordynator serwisu Polsatnews.pl.

Widownia "Śniadania..." cały czas rośnie - w styczniu 2021 program śledziło średnio już ponad 400 tysięcy widzów.

---

Według badania Mediapanel strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia przyciągnęły w lutym 2021 roku 19,93 mln realnych użytkowników, generujących 1,51 mld odsłon, a sam portal Interia - 13,97 mln użytkowników i 834 mln odsłon.

Reklama

Przekaż 1 proc. na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy