Reklama

Śmierć pod gruzami - rocznica tragedii w Szczyrku. "Raport" o 20.50.

Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską. 4 grudnia 2019 roku pod gruzami zawalonego budynku zginęło osiem osób - członków jednej rodziny. W szczerej rozmowie z Markiem Sygaczem Maria Kaim i Patrycja Kaim-Śnioch mówią o niewyobrażalnym bólu, cierpieniu i żałobie po stracie najbliższych. W przeddzień rocznicy dramatycznej katastrofy budowlanej "Raport" o 20.50 w Polsat News.

4 grudnia 2019 roku w wyniku wybuchu gazu pod gruzami zawalonego budynku zginęło osiem osób - czworo dorosłych i czworo dzieci. To była znana, lubiana i szanowana w Szczyrku rodzina. Tego tragicznego dnia Maria Kaim straciła syna, synową, troje wnuków i brata z żoną. Patrycja Kaim-Śnioch straciła rodziców i siostrzeńca.

W szczerej rozmowie z Markiem Sygaczem kobiety mówią o niewyobrażalnym bólu, cierpieniu i żałobie po stracie najbliższych, ukochanych osób.

Pandemia koronawirusa zamieniła się w epidemię dobra

W całej Polsce nie brakuje chętnych do pomocy. Wolontariusze pomagają seniorom jak mogą- dowożą jedzenie, środki czystości albo po prostu rozmawiają. Pomagają bezinteresownie, bo dobro zawsze wraca. 

Reklama

"Raport" o ogromnym zaangażowaniu i  poświęceniu dla innych w reportażu Cypriana Jopka.

Oglądaj "Raport" od poniedziałku do piątku o 20:50 w Polsat News

Polsat News

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy