Reklama

Ślub Semeniuk i Patkowskiego. Podziękowania dla premiera zamiast pierwszego tańca

Wiceminister rozwoju i technologii Olga Semeniuk i wiceminister finansów Piotr Patkowski pobrali się w sobotę w Warszawie. Na ślubie nie zabrakło politycznych akcentów. Zamiast pierwszego tańca były podziękowania m.in. dla Michała Dworczyka i premiera Mateusza Morawieckiego.

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski poznali się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. On był doradcą w gabinecie politycznym i pracownikiem Centrum Analiz Strategicznych, ona współpracowała z ministrem Michałem Dworczykiem, skąd awansowała na stanowisko wiceminister rozwoju i technologii.

Para zaręczyła się rok temu, a w sobotę 26 listopada powiedziała sobie sakramentalne "tak" w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. 

Podziękowania dla premiera zamiast pierwszego tańca

Patkowski zdradził "Super Expressowi", że na weselu zabrakło jednego z tradycyjnych elementów, czyli pierwszego tańca. 

- Zamiast pierwszego tańca było dłuższe podziękowanie dla naszych rodziców i osób, z którymi długie lata współpracowaliśmy. Były podziękowania m.in. dla Michała Dworczyka, z którym Olga długo pracowała, ale też premiera Mateusza Morawieckiego, bo to w KPRM poznałem się z Olgą - powiedział w rozmowie z "SE" Patkowski.

Reklama

Ujawnił też, że na wesele wybrali tort pistacjowo-truskawkowy. 

W sieci pojawiły się zdjęcia z uroczystości. Zamieściła je panna młoda, ale także wiceminister Anna Schmidt.

Czytaj także: Polacy odchodzą od ślubu kościelnego? Najnowsze badanie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Olga Semeniuk | Piotr Patkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy