Słowna przepychanka prezydenta z szefem MON. "Wygłupił się"

Władysław Kosiniak-Kamysz, obok Karol Nawrocki
Słowna przepychanka prezydenta z szefem MON. "Wygłupił się"Przemysław Piątkowski / Leszek SzymańskiPAP

W skrócie

  • Prezydent Karol Nawrocki uznał, że szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz nie powinien krytykować komentarzy Kancelarii Prezydenta o braku informacji dotyczącej traktatu z Wielką Brytanią.
  • Doszło do wymiany zdań między prezydentem a ministrem obrony narodowej na temat konsultacji dotyczących podpisania traktatu i roli biura prezydenta.
  • Polska podpisała traktat o współpracy i przyjaźni z Francją, a planowane jest także porozumienie obronne z Niemcami.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Zobacz również:

Prezydent komentuje słowa szefa MON. "Wygłupił się"

Kosiniak-Kamysz odpowiada Nawrockiemu. Ostre słowa o SAFE i traktacie z Wielką Brytanią

Zobacz również:

Polska podpisała traktat z Francją, planowana jest umowa z Niemcami

Zobacz również:

"DE:KOD": Niemiecki system kaucyjny. W tle bieda i wielkie biznesy INTERIA.PL