Sikorski ma się rozmówić z ambasadorem USA w sprawie Ziobry. Rząd czuje się oszukany

Premier Donald Tusk jest wściekły po ucieczce Zbigniewa Ziobry do Stanów Zjednoczonych. Obwinia zwłaszcza jednego ministra.
Premier Polski Donald TuskSERGEI GRITS© 2026 Associated Press

Tusk (znów) się wściekł. "Szczególnie na Waldka"

Zobacz również:

Mężczyzna w garniturze przemawia podczas konferencji prasowej, trzymając kilka mikrofonów należących do różnych stacji telewizyjnych. W tle widoczne flagi Polski oraz Unii Europejskiej.
Minister sprawiedliwości Waldemar ŻurekFilip NaumienkoReporter

Dwa problemy Tuska w sprawie Ziobry

Nie wiemy skąd taka nagła zmiana, ale wiemy, że premier jest ostro wkurzony. Szczególnie na Waldka Żurka
Jeden z ministrów w rządzie Donalda Tuska

Sikorski z bojowym zadaniem

Zobacz również:

Mężczyzna w garniturze z mikrofonem w dłoni siedzi na scenie, wpatrzony poważnie w kierunku publiczności.
Wicepremier i szef MSZ Radosław SikorskiWojtek RadwańskiAFP

Zobacz również:

Ziobro poleciał do USA. Przydacz w ''Gościu Wydarzeń'': Nie było tematu Ziobry pomiędzy prezydentami Nawrockim i TrumpemPolsat NewsPolsat News