Reklama

Reklama

Shell przedłuża promocje na paliwa. Inne koncerny zrobiły to samo

Promocja na paliwa zostaje przedłużona - poinformował koncern Shell. Rabat w wysokości 30 gr na litrze paliwa dla uczestników programu lojalnościowego będzie obowiązywał do końca września. Nie ma limitu transakcji. Wcześniej takie same decyzje ogłosiły BP oraz PKN Orlen. Aby skorzystać z promocji na tych stacjach również należy dołączyć do programu lojalnościowego. Na dodatkowe rabaty na paliwo mogą na stacjach Orlenu liczyć posiadacie karty dużej rodziny.

Shell przedłużył obowiązywanie wakacyjnej promocji na paliwo do końca września. "Przyjedź na stację Shell, zatankuj paliwo (...) zeskanuj przed płatnością kartę Shell ClubSmart, by otrzymać zniżkę" - informuje koncern w komunikacie. 

Zgodnie z regulaminem jednorazowo można zatankować do 50 litrów paliwa. Liczba transakcji nie jest ograniczona. 

Ceny paliw. BP i PKN Orlen przedłużają swoje promocje

Sieć stacji BP również poinformowała o przedłużeniu promocji -30 gr. na litrze paliwa, na obowiązujących warunkach. Decyzja obowiązuje do odwołania. 

"Dla Klientów z zarejestrowaną kartą lojalnościową Payback rabat -30 gr/litr za zakup benzyny lub diesla oraz - 10gr/litr za zakup LPG. Dla Klientów z niezarejestrowaną kartą Payback rabat -10gr/litr za zakup dowolnego rodzaju paliwa" - przypomina BP Polska.

Reklama

W środę wieczorem także prezes PKN Orlen Daniel Obajtek poinformował o przedłużeniu wakacyjnej promocji na paliwa. Tańsze tankowanie będzie możliwe do 15 września.

"Do 15 września uczestnicy programu VITAY będą mogli zatankować paliwo z rabatem 30 groszy za litr, a posiadacze Karty Dużej Rodziny z rabatem 40 groszy za litr" - napisał Obajtek

Promocja na stacjach PKN Orlen obowiązuje na dwa tankowania. Każde maksymalnie do 50 litrów. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy