Reklama

Semeniuk i Patkowski na ślubnym kobiercu. Ślub wiceministrów PiS

Wiceministrowie w rządzie PiS powiedzieli sobie w sobotę sakramentalne "tak". Piotr Patkowski i Olga Semeniuk zaręczyli się niemal rok temu, a od ponad dwóch lat stanowili parę. Poznali się w pracy.

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski poznali się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. On był doradcą w gabinecie politycznym i pracownikiem Centrum Analiz Strategicznych, ona współpracowała z ministrem Michałem Dworczykiem, skąd awansowała na stanowisko wiceminister rozwoju i technologii.

Patkowski - przy okazji zaręczyn - przyznał na łamach "Super Expressu", że narzeczoną, teraz już żonę, ceni za "osobowość, charakter i intelekt" oraz za to, że jest ona dobrym człowiekiem. 

Wiceminister Patkowski ma 31 lat. Jego żona jest od niego o trzy lata starsza.

Reklama

Ślub Semeniuk i Patkowskiego. "Czekamy"

W sobotę Semeniuk zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym są dwa ślubne bukiety - dla panny młodej i świadkowej. W opisie czytamy: "Czekamy". W sobotę o 16:00 wiceministrowie powiedzieli sobie w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli sakramentalne "tak".

 "Ślub to najpiękniejsze wydarzenie w moim życiu. Bardzo długo się do tego przygotowywaliśmy" - zdradził "Super Expressowi" Piotr Patkowski. 

Świadkową panny młodej została jej wieloletnia przyjaciółka. Wiceminister poprosił o to samo przyjaciela, z którym zna się od pierwszej klasy gimnazjum. "Razem działaliśmy w Stowarzyszeniu Studenci dla Rzeczpospolitej" - dodał.

W uroczystości udział wzięli najważniejsi politycy PiS, m.in. wicepremier Piotr Gliński i minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Olga Semeniuk | Piotr Patkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy