Reklama

Reklama

​Schetyna: Ani Poczta Polska, ani PiS nie zatrzymają tego marszu

"Ważne jest, żeby ten marsz się udał, bo ważny jest jeden wspólny głos partii opozycyjnych i KOD-u, bo dotyczy naszej obecności w UE" - mówił w programie "Polityka przy kawie" Grzegorz Schetyna.

Przypomnijmy, że 7 maja partie opozycyjne i Komitet Obrony Demokracji organizują w Warszawie marsz poparcia dla obecności Polski w Unii Europejskiej. Ma on być antyrządowym pokazem siły opozycji.

"Ani Poczta Polska, ani PiS nie zatrzymają tego marszu" - komentował Schetyna. Odniósł się w ten sposób do odmowy rozesłania przez Pocztę Polską ulotek, dzięki którym PO chciała zaprosić warszawiaków do udziału w marszu.

Jak przekonywał lider PO, jego partia jest gotowa do współpracy z innymi ugrupowaniami.

"Bycie antyPiS-em nie jest jedynym wspólnym mianownikiem. Dla nas jest ważne, żebyśmy wszyscy odnaleźli się na tym marszu i powiedzieli wspólnym głosem, że jesteśmy i będziemy w UE. Trzeba być obok siebie, wspólnie demonstrować, a na rywalizację czas przyjdzie później"- mówił.

Reklama

Jak dodał, dobra współpraca mogłaby zaowocować np. pójściem do wyborów razem z Nowoczesną Ryszarda Petru.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy