Reklama

Reklama

​Sawicki: Gdzie mieszka dorosły syn Kuchcińskiego? Marszałek odpowiada

Poseł PSL i były minister rolnictwa Marek Sawicki zasugerował w rozmowie z TOK FM, że w służbowym mieszkaniu Marka Kuchcińskiego mieszka jego "pracujący syn" i "cała rodzina". Do sprawy odniósł się na Twitterze marszałek Kuchciński.

Rozmowa na antenie TOK FM dotyczyła doniesień o "rodzinnych lotach Kuchcińskiego". Marszałkowi zarzuca się, że wykorzystywał służbowe samoloty do darmowego transportowania członków swojej rodziny.

"Jeżeli dzisiaj dyskutujemy o demoralizacji marszałka Kuchcińskiego, to może warto by było zapytać, gdzie mieszka pracujący syn marszałka. Czy w mieszkaniu służbowym, które marszałek Kuchciński ma ze środków sejmowych, nie zamieszkuje cała jego rodzina. Zapytajcie państwo, czy przypadkiem w mieszkaniu służbowym Kuchcińskiego nie mieszka cała jego rodzina" - sugerował Sawicki.

Reklama

"Jeśli osoba pracująca, korzysta z mieszkania, które należy do posła, to jest kolejne nadużycie władzy" - stwierdził polityk PSL.

Do sprawy odniósł się na Twitterze sam zainteresowany.

"W związku z nieprawdziwymi informacjami przekazanymi przez jednego z posłów opozycji, wyjaśniam: mój syn uczy się w Warszawie, w br. zdał maturę, nie pracuje i jak każdy nastolatek ma prawo mieszkać z ojcem. Atakowanie członków rodziny oponentów politycznych uważam za niestosowne" - napisał Marek Kuchciński. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy