Reklama

Samochód wjechał w robotników na S7. Trasa w kierunku stolicy zablokowana

Na trasie S7 w miejscowości Dębina (woj. mazowieckie) kierowca ciężarowego mana wjechał w tył pojazdu służb drogowych i potrącił dwóch robotników - poinformowała w środę PAP st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Trasa w kierunku Warszawy jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło na S7 na odcinku Płońsk-Warszawa w miejscowości Dębina niedaleko Czosnowa. "Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący 48-latek z gminy Czerwieńsk najechał na tył stojącego mercedesa. Był to pojazd służb drogowych. Doszło też do potrącenia dwóch pracowników wykonujących roboty na drodze" - powiedziała st. asp. Joanna Wielocha.

Dodała, że potrąceni mężczyźni to 39-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego oraz 35-latek z powiatu wołomińskiego. "Obaj zostali karetką pogotowia zabrani do szpitali. Byli przytomni" - poinformowała Wielocha.

Reklama

Przekazała też, że kierujący manem 48-latek był trzeźwy.

Trasa S7 w kierunku Warszawy jest całkowicie zablokowana. Policja zorganizowała objazdy drogą nr 579 w kierunku Błonia lub ul. Warszawską w miejscowości Czosnów. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze około dwie godziny.

PAP

Reklama

Reklama

Reklama