Reklama

Reklama

Rzecznik rządu: Spotkanie Szydło z Macronem w czwartek

W czwartek, 23 listopada, premier Beata Szydło spotka się w Paryżu z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem - poinformował w poniedziałek na Twitterze rzecznik rządu Rafał Bochenek. Wśród tematów rozmowy - dodał - będą sprawy bilateralne i unijne.

W ubiegłym tygodniu minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski podsumowując dwa lata pracy MSZ, stwierdził m.in. że utrzymany został "wysoki stan współpracy - zarówno politycznej, jak i gospodarczej - z Francją". 

"W najbliższym czasie spodziewamy się wizyty pani premier w Paryżu i osobistego spotkania z prezydentem Emmanuelem Macronem" - zapowiedział wówczas szef MSZ.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy