Reklama

Reklama

Ryszard Petru na manifestacji KOD: To jest niebezpieczne dla Polski

W południe w Warszawie odbyła się manifestacja Komitetu Obrony Demokracji. Wśród jej uczestników obecny był poseł Ryszard Petru, lider Nowoczesnej. - Trzeba przekonać ludzi Jarosława Kaczyńskiego, że to co robią jest niebezpieczne dla Polski - powiedział w rozmowie z Interią. - Trzeba akumulować energię na dużo większy marsz niż tydzień temu. Kupujmy wodę, (...) kupujmy cukier i przygotujmy się na dużo większą demonstrację - dodał.

- Trzeba pokazywać, że demokracja jest ważna, że możemy ją stracić. Ważniejsze jest jednak to, żeby oni się zatrzymali. Żeby zrozumieli, że Polacy się na to nie zgadzają - skomentował postępowanie nowego rządu.

Lider Nowoczesnej dodał, że nie chodzi o przekonanie Jarosława Kaczyńskiego, ale jego ludzi. - To co robią jest niebezpieczne dla Polski i dla historii. To jest osłabianie kraju - ocenił Ryszard Petru.

- Trzeba akumulować energię na dużo większy marsz niż tydzień temu. Kupujmy wodę, (...) kupujmy cukier i przygotujmy się na dużo większą demonstrację niż tydzień temu, która będzie konieczna jeśli oni (koalicja rządząca - red.) pójdą dalej - dodał polityk.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy