Reklama

Reklama

RMF24: Ratownicy wznowili poszukiwania zaginionego rybaka

Ratownicy wznowili poszukiwania 57-letniego rybaka, który był na kutrze, który wczoraj wieczorem zatonął koło wejścia do portu w Świnoujściu. Z tonącej jednostki udało się uratować dwóch innych mężczyzn. Obaj byli trzeźwi - donosi RMF24.

Na razie nie wiadomo, dlaczego kuter zatonął. Przyczyną na pewno nie była pogoda - wieczorem, zwłaszcza przy brzegu, morze było spokojne, nie wiało też mocno. To wyklucza hipotezę o nagłym szkwale, który miałby zatopić 12-metrowy kuter.

Dwaj uratowani rybacy - 31- i 28-latek - zostali już przesłuchani przez policję. Jak dowiedziała się reporterka RMF FM Aneta Łuczkowska, szczegółowo opowiedzieli o rejsie, ale policja nie zdradza szczegółów ich zeznań. Obaj są w dobrym stanie. Mężczyźni opuścili już szpital.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy