Reklama

RMF24: 37-latka z Krakowa zgwałcona przez Francuza. Poznała go przez internet

Krakowscy policjanci zatrzymali 39-letniego Francuza, który w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia brutalnie zgwałcił 37-letnią kobietę. Krakowianka poznała mężczyznę przez internet.

37-letnia mieszkanka Krakowa poznała Francuza kilka dni wcześniej na jednym z portali randkowych. Mężczyzna namówił ją na spotkanie. Jak tłumaczył, właśnie przebywał w Polsce na wycieczce. Para umówiła się w mieszkaniu koleżanki kobiety w centrum Krakowa. Podczas spotkania mężczyzna groził kobiecie nożem, dusił ją i szarpał, a potem zgwałcił.   

Kobiecie udało się w pewnym momencie oswobodzić. Naga wybiegła z mieszkania. Dobiegła do najbliższego przystanku autobusowego na alei Mickiewicza. Pomogli jej przypadkowi przechodnie.

Reklama

Policjanci szybko ustalili tożsamość gwałciciela. To 39-letni mieszkaniec Francji, który rzeczywiście przebywał od kilku dni w Polsce. Po gwałcie uciekł do Zakopanego, gdzie wynajął pokój w pensjonacie. Następnego dnia został zatrzymany przez krakowskich policjantów. Mężczyzna usłyszał zarzut gwałtu. Grozi mu do 12 lat więzienia.

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy