Reklama

Reklama

RMF: Uszkodzony dreamliner. Ponad 200 Polaków utknęło w Kanadzie

Ponad 200 Polaków utknęło w kanadyjskim Toronto po tym, jak Boeing 787 Dreamliner Polskich Linii Lotniczych LOT, którym mieli lecieć, został uszkodzony na pasie startowym lotniska Pearson przez kołującą maszynę kanadyjskich linii. Naderwana została część skrzydła boeinga, tzw. winglet. Sygnał w tej sprawie dostaliśmy od Słuchacza na Gorącą Linię RMF FM.

Jak ustalił reporter RMF FM Michał Dobrołowicz, żadnemu z pasażerów nic się nie stało.

W momencie, gdy samoloty zahaczyły o siebie, na pokładzie nie było jeszcze wszystkich podróżnych: część z nich dopiero wchodziła na pokład - znajdowali się w rękawie podłączonym do maszyny.

Polacy, którzy utknęli w Kanadzie, ostatnią noc spędzili w hotelach, a do Polski - jak dowiedział się Michał Dobrołowicz - mają wrócić dzisiaj lub jutro. Ich powroty organizowane są teraz innymi rejsami, w których są jeszcze wolne miejsca. A o to w środku wakacji nie jest łatwo.

Reklama

Michał Dobrołowicz

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy