Reklama

Reklama

RMF: Problemy polskich turystów. Od wczoraj czekają na wylot

Duże problemy polskich turystów, próbujących wrócić z Turcji i lecących tam na wakacje. Dwie grupy - jedna w Izmirze, druga w Pyrzowicach - od wczorajszego wieczora czekają na wylot. To klienci biura podróży ITAKA.

Problemy ma około 300 osób - po 150 w Turcji i w Polsce. Pasażerowie są w podobnej sytuacji. Czekają na wylot wiele godzin, a kontakt z biurem podróży jest mocno ograniczony.

Nie ma przedstawiciela Itaki w ogóle. Gdzieś tam nas w nocy wywieźli do hotelu, porozwozili praktycznie po całym Śląsku. Niby o 13 mieliśmy mieć wylot - mówił nam jeden z pasażerów w Pyrzowicach.

Turyści w Izmirze, po nocy w hotelach, zostali przewiezieni na lotnisko, ale teraz okazuje się, że lot znów opóźnił się o dwie godziny. Powód to najprawdopodobniej usterka samolotu, który miał przewieźć turystów z Turcji do Polski i zabrać na wakacje drugą grupę.

Reklama

Oficjalnie niewiele wiadomo, bo z przedstawicielami biura podróży nie ma kontaktu.

Paweł Balinowski

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy