Reklama

Reklama

RMF: Macierewicz zastąpi Brudzińskiego na stanowisku wicemarszałka?

Między innymi Antoni Macierewicz, Beata Mazurek i Elżbieta Witek znajdują się na liście kandydatów rozważanych w Prawie i Sprawiedliwości do obsadzenia fotela wicemarszałka Sejmu po Joachimie Brudzińskim.

Według informacji dziennikarza RMF FM, na krótkiej liście kandydatek do fotela wicemarszałka jest między innymi obecna rzeczniczka partii Beata Mazurek oraz była szefowa gabinetu politycznego premier Beaty Szydło - Elżbieta Witek.

"Postawienie na kobietę to ma być kontynuacja rekonstrukcji, łagodzenia wizerunku PiS-u" - usłyszał Mariusz Piekarski od jednego z ważnych polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Ciągle otwarta jest jednak furtka dla Antoniego Macierewicza, o ile da on do zrozumienia, że jest zainteresowany objęciem funkcji wicemarszałka Sejmu.

Reklama

Jak usłyszał nasz reporter, nikt oficjalnie nie złożył mu takiej oferty.

Mariusz Piekarski

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy