Reklama

Reklama

RMF: Konwojenci zgubili walizkę z pieniędzmi. Nawet tego nie zauważyli

Pieniądze, które miały zostać wpłacone do banku, zostały zgubione przez przewożących gotówkę konwojentów. Na szczęście zauważyli to policjanci, którzy zabezpieczyli walizkę i zwrócili ją firmie ochroniarskiej.

Do tego zdarzenia doszło w Sędziszowie Małopolskim. Dwaj funkcjonariusze policji patrolując miasto, zauważyli, że w furgonetce przejeżdżającej przez skrzyżowanie otworzyły się tylne drzwi i z samochodu wypadła walizka.

Policjanci zabrali ją z ulicy, tymczasem kierujący samochodem, nieświadomy zguby, odjechał z miejsca.

Jak się okazało, w walizce znajdowała się znaczna kwota. Pieniądze miały trafić do banku.

Przewożący gotówkę konwojenci o zgubie dowiedzieli się w kolejnym sklepie, gdy zauważyli, że drzwi w furgonetce są otwarte.

Reklama

Walizka wraz z zawartością została zwrócona firmie ochroniarskiej.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy