Reklama

Reklama

RMF: Incydent w kościele w Ostrowie Wlkp. Mężczyzna przyszedł z atrapą broni

Policja zatrzymała mężczyznę, który przyszedł na nabożeństwo do jednego z kościołów w Ostrowie Wielkopolskim z przedmiotem przypominającym broń. Wierni zaczęli opuszczać świątynię, po czym wezwali na miejsce policję - informuje RMF FM.

W trakcie mszy wierni zauważyli, że zza paska jednego z obecnych w kościele mężczyzn wystaje przedmiot wyglądający jak pistolet.

Mężczyzna dziwnie się zachowywał, ale jak informuje policja nie wyjął broni. Kiedy już po mszy wyszedł z kościoła, grupa osób zatrzymała go do czasu przyjazdu patrolu.

Okazało się, że ostrowianin miał prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Przedmiot, który miał przy sobie, to plastikowa atrapa broni.

Zatrzymany nie potrafił wyjaśnić, dlaczego przyszedł z nią na nabożeństwo.

Mateusz Chłystun

Reklama

Magdalena Partyła

Czytaj na RMF24.pl

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy