Reklama

Reklama

RMF FM: W Warcie znaleziono ciało kobiety. To może być zaginiona Ewa Tylman

W okolicach Poznania odnaleziono ciało młodej kobiety, której rysopis i ubiór odpowiadają zaginionej w zeszłym roku Ewie Tylman - dowiedzieli się reporterzy RMF FM. - Ciało jest w stanie silnego rozkładu - mówi w rozmowie z TVN24 rzecznik wielkopolskiej policji.

Jak informuje radio RMF FM, ciało znaleziono późnym popołudniem w Warcie, w małej miejscowości w powiecie poznańskim. Na miejscu rozpoczęły się oględziny, jednak wstępnie oceniono, że mogą to być zwłoki poszukiwanej Ewy Tylman. Wskazują na to części garderoby, które się zachowały. Na ostateczne efekty pracy śledczych trzeba jednak poczekać.

- Ciało jest w stanie rozkładu - powiedział z kolei w rozmowie z TVN24 rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak. Na pytanie czy to ciało Ewy Tylman, odpowiedział, że nie może potwierdzić. Dodał, że ciało jest "w stanie silnego rozkładu". - Nie można określić płci - powiedział. 

Reklama

Ewa Tylman zaginęła w nocy z 22 na 23 listopada 2015 roku, kiedy wracała po imprezie do domu. Odprowadzał ją znajomy - Adam Z. Po raz ostatni 26-latka była widziana ok. godziny 3.20 w okolicach ul. Mostowej, przed mostem Rocha. Po tym ślad po niej zaginął.

Prokuratura od tego czasu uważała, że Ewa Tylman nie żyje i postawiła Adamowi Z. zarzut "zabójstwa z zamiarem ewentualnym". Mężczyzna nie przyznał się do zarzucanego mu czynu. Grozi mu kara do 25 lat więzienia lub dożywocie.

(abs)

Krzysztof Zasada

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy