Reklama

Reklama

RMF FM: Radna zarabiała na sekstelefonach

Radna z Piotrkowa Trybunalskiego w Łódzkiem zarobiła w ubiegłym roku 640 tys. zł na sekstelefonach i internetowych serwisach z seksrandkami - donosi RMF FM.

Nie byłoby w tym niczego nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że radna związała swoją polityczną karierę z ugrupowaniami konserwatywnymi i prawicowymi. Przez jakiś czas prowadziła biuro Marka Jurka z Prawicy Rzeczypospolitej - informuje RMF FM. O sprawie pisze także "Dziennik Łódzki".

Radna o poglądach skrajnie prawicowych i chrześcijańskich zrobiła biznes na tym, co z zasady powinno być odrzucone przez osobę o takich przekonaniach. Legalność działalności nie usprawiedliwia jej - pisze RMF FM.

Zdaniem Agnieszki Wyderki z RMF FM, wyborcy powinni rozliczyć radną z poglądów, które prezentowała w kampanii i z powodów, dla których ją wybrali. Należy spodziewać się, że głosowały na nią osoby, dla których rodzina, wiara i godność człowieka są najważniejsze.

Reklama

Jak pisze dziennikarka RMF FM, nierząd jest jednym z tych sposobów na zarabianie, który jest powszechnie potępiany. Radna zarabiała na tym, że kobiety (zmuszone sytuacją życiową) muszą się rozbierać i pokazywać ograbione z godności.

Agnieszka Wyderka

Reklama

Reklama

Reklama