Reklama

Reklama

RMF FM: Fiasko rozmów ostatniej szansy w PLL LOT

Rozmowy ostatniej szansy w Polskich Liniach Lotniczych LOT nie przyniosły porozumienia. Jutro związkowcy będą decydować o tym, czy zorganizują wielki strajk - informuje RMF FM.

Spór dotyczył tego, na jakich zasadach ma pracować załoga LOT-u. Związkowcy chcą przywrócenia dawnego regulaminu pracy i zakończenia wypychania ludzi z etatów. 

W trakcie dzisiejszego spotkania pojawił się postulat przywrócenia do pracy zwolnionej szefowej związku personelu pokładowego Moniki Żelazik.

"Nie ma możliwości przywrócenia pani Moniki Żelazik do pracy" - odpowiadał Michał Fijoł z zarządu LOT-u.

"My dialogu społecznego nie będziemy prowadzić w oparach absurdu, hipokryzji i nieprawdy" - ripostował Leszek Miętek z OPZZ.

Strony nie potrafiły uzgodnić czegokolwiek, wobec czego jutro związkowcy będą decydować, czy zacząć strajk.

Reklama

Krzysztof Berenda

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy