Reklama

Reklama

RMF: Czaszka w foliowym worku. Makabryczne znalezisko w Wołominie

Makabryczne znalezisko w Wołominie pod Warszawą. W poniedziałek ok. godziny 19:00 podczas spaceru z psem nastolatka znalazła ludzką czaszkę zawiniętą w foliowy worek.

Czaszkę wykopał pies dziewczyny na łące w pobliżu ulicy Lipińskiej. Policjanci - wezwani na miejsce przez ojca nastolatki - w foliowym worku znaleźli czaszkę bez miękkiej tkanki i bez dolnej żuchwy.

Ze wstępnych oględzin wynika, że kości mogą mieć kilkadziesiąt lat. Trwa sprawdzanie, w jaki sposób szczątki ludzkie znalazły się w tej części Wołomina.

Grzegorz Kwołek
 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy