Reklama

Reklama

RMF: Antyterroryści CBŚP weszli do kilku mieszkań w Krakowie i okolicach

Gigantyczna akcja krakowskiej policji. Ponad 100 policjantów bierze udział w obławie na członków zorganizowanej grupy przestępczej związanej ze środowiskiem pseudokibiców Cracovii. Do tej pory zatrzymano siedem osób. Kolejnych kilka jest poszukiwanych. Funkcjonariusze CBŚP przeszukują mieszkania oraz posesje w Krakowie i w okolicach - informuje RMF FM.

Zatrzymani to członkowie gangu, który w krakowskich pubach i klubach handlował narkotykami. To ludzie związani z wcześniej rozbitymi grupami, na czele których stali "Zielony", czy "Master" -  liderzy gangów pseudokibiców Cracovii. Rozbita grupa zdominowała handel narkotykami w Krakowie.

Już zatrzymano siedem osób. Kilka kolejnych jest poszukiwanych.

Operacja policji była bardzo precyzyjnie zaplanowana, funkcjonariusze weszli jednocześnie do kilkunastu mieszkań w Krakowie i Myślenicach. Zabezpieczono narkotyki oraz broń.

Policjanci przeszukują także posesje w kilku mniejszych miejscowościach pod Krakowem.

Reklama

Prokuratura wydała już wnioski o tymczasowy areszt.

(j.) 

Marek Wiosło

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy