Reklama

Reklama

Relaks czy kampania? Politycy w akcji

Ewa Kopacz ćwiczy na siłowni i przeskakuje przez fontannę, Beata Szydło gra w kręgle a Janusz Korwin-Mikke rozgrywa partię szachów. Wygląda na to, że kampania wyborcza to nie tylko długie przemowy i pełne patosu hasła. Politycy starają się także połączyć przyjemne z pożytecznym i podczas trwającej kampanii… relaksują się.Premier Ewa Kopacz w ramach objazdu po Polsce pojawiała się w wielu zakątkach kraju. Podczas wizyty w Błoniu postanowiła jednak trochę "odpocząć" i zamiast przemawiać, ćwiczyła na siłowni.

Oprócz ćwiczeń, premier zdecydowała się także na brawurowy skok przez fontannę.

Z kolei główna rywalka Ewy Kopacz, Beata Szydło woli nieco inny sposób relaksowania się. Po debacie z liderką Platformy, Beata Szydło wybrała się na... kręgle.

Janusz Korwin-Mikke ceni sobie wysiłek intelektualny. Podczas wizyty w Lublinie wziął udział w odbywającym się w siedzibie Klubu Biznesu Andromeda turnieju szachowym.

Reklama

Dla zachowania równowagi między duchem a ciałem, Korwin-Mikke równie chętnie stawia na wysiłek fizyczny. Z tego powodu postanowił rozbić telewizory, co wyrażało sprzeciw polityka wobec decyzji TVP o przeprowadzeniu debaty Szydło-Kopacz. 

Paweł Kukiz nadal znajduje spokój w muzyce, która towarzyszyła mu przez wiele ostatnich lat. Niestety kampania nie pozwala Kukizowi na częste koncerty, jednak jeszcze pod koniec maja Kukiz był gościem studenckich Technikaliów. 

Tymczasem Ryszard Petru relaksuje się jako widz. Podczas konwencji Nowoczesnej miał miejsce pokaz artystyczny, który na pewno pozwolił odpocząć od trudów kampanii. 

Nie wszyscy jednak stawiają na spokojne rozrywki. Janusz Piechociński z PSL postanowił bowiem wyzwać Jarosława Kaczyńskiego na pojedynek. Z zaproszenia "Panie Kaczyński, podejdź do płota" wynika jednak, że Piechociński jest fanem polskich komedii, więc pozostaje mieć nadzieję, że taki relaks lider PSL serwuje sobie wieczorami. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje