Reklama

"Raport": Ścigani, którzy zapadli się pod ziemię

Na liście Interpolu jest 27 polskich nazwisk. Dziennikarze "Raportu" Polsat News dotarli do rodzin poszukiwanych na całym świecie przestępców. Gdzie są, czy żyją? W programie także szczera rozmowa z parą bezdomnych o trudnym, ale wolnym życiu. Dziesięć lat w prowizorycznym namiocie. "Raport" w Polsat News o godzinie 21.00.

Mają za sobą trudność przeszłość, najczęściej kryminalną, nie stronią od alkoholu, nie chcą pomocy.

Szczerze o trudnym, ale wolnym życiu

Bezdomni - trudno oszacować, ilu ich dokładnie jest. Według różnych danych w Polsce takich osób może być od 30 tys. nawet do 300 tys. Szczególnie trudno jest im teraz, kiedy temperatura spada poniżej zera.

Monice Gawrońskiej udało się namówić parę bezdomnych na szczerą rozmowę o trudnym, ale wolnym życiu w prowizorycznym namiocie. W takich warunkach żyją już 10 lat. "Raport" dziś o godzinie 21.00 w Polsat News.

Ścigani, którzy zapadli się pod ziemię

Na liście Interpolu jest 27 polskich nazwisk. Jacek Smaruj dotarł do rodzin najbardziej groźnych, poszukiwanych na całym świecie przestępców. Po raz pierwszy zgodzili się porozmawiać z mediami o zbrodniach, które ich bliscy mają na sumieniu. Gdzie są, czy żyją?Reklama

Polsat News

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy