Reklama

Reklama

Rafał Grupiński: "To oczywiste, kto tu prowadzi kampanię"

- Mam wciąż nadzieję, że pan prezydent Andrzej Duda zreflektuje się - Rafał Grupiński z PO zarzuca głowie państwa angażowanie się w kampanię wyborczą do parlamentu.

- Pan prezydent Andrzej Duda znajduje czas, by spotkać się z mieszkańcami wielu miast w Polsce, prowadząc jakby trochę zbyt późno swoją kampanię prezydencką, bo chyba już ją zakończył. Nie ma natomiast czasu na spotkanie z premier rządu, w sprawie tak dużego kryzysu, jakim jest kryzys migracyjny w Europie - oświadczył Grupiński.

- Wydaje mi się, że to jest oczywiste, kto tu prowadzi kampanię wyborczą i na czyją rzecz, gdzie i przez kogo są łamane reguły gry - stwierdził polityk PO.

- Mam wciąż nadzieję, że pan prezydent Andrzej Duda zreflektuje się i jego otoczenia także - dodał.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy