Reklama

Reklama

Radosław Sikorski nie wraca do polityki

W rozmowie z Polskim Radiem PiK, były szef polskiej dyplomacji w rządzie PO-PSL Radosław Sikorski oświadczył, że nie planuje powrotu do polityki. Jak podkreśla, skupia się teraz na pisaniu książki dotyczącej polityki zagranicznej w czasie, gdy był szefem MSZ.

"Piszę ostatnie rozdziały książki o siedmiu latach polskiej polityki zagranicznej 2007-2014. Wtedy wiele się działo: Partnerstwo Wschodnie, budżet europejski, prezydencja w UE" - mówił Sikorski w rozmowie z Polskim Radiem PiK.

"Mam nadzieję, że kogoś interesuje moje spojrzenie na politykę zagraniczną" - podkreślił w czwartek w były polityk Platformy Obywatelskiej.

"Bardzo mi służą polityczne wakacje i mam zamiar je przedłużać" - dodał Sikorski odpowiadając na pytanie o powrót do kariery politycznej. "Nie planuję powrotu do polityki" - zadeklarował.

Reklama

Według rozgłośni Sikorski wręczył w czwartek w bydgoskim I Liceum Ogólnokształcącym nagrodę laureatce szkolnego konkursu, którego był pomysłodawcą i fundatorem. Nagrodą jest dwutygodniowy, zagraniczny kurs języka angielskiego.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje